Preskocit navigáciu

Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl


Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl

Členovia výboru NR SR pre obranu a bezpečnos v utorok 12. apríla 2011 navštívili Velitežstvo pozemných síl OS SR v Trenčíne. Predsedu výboru Martina Fedora spolu s Pavlom Hladkým a tajomníkom výboru, prijal zástupca veliteža pozemných síl brigádny generál Ondřej Novosad.
Poslancom Národnej rady SR brigádny generál Novosad predniesol brífing o prioritách a hlavných úlohách pozemných síl v roku 2011. Ozrejmil aj otázky plnenia Ciežov síl a úloh spojených s krízovým manažmentom.
Dôležitým bodom rokovania bolo oboznámenie poslancov s priebehom plnenia úloh strategického hodnotenia obrany u pozemného komponentu, na ktorom sa PS OS SR podiežajú.
V závere svojej prezentácie brigádny generál Novosad delegácii NR SR ozrejmil a j zdrojový rámec, ktorý PS OS SR majú na plnenie úloh vo výcvikovom roku 2011.


Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl Poslanci NR SR na Velitežstve pozemných síl

Autor: kpt. Mgr. Lenka Bušová , Foto: rtm. Martin Tomᚠ- Dátum: 12.04.2011
Čítanos: 11895
Verzia pre tlač

Skoči na menu
Share