Preskocit navigáciu

Posádkový deň detí


Posádkový deň detí

Vrtuľníkové krídlo generálplukovníka Jána AMBRUŠA v Prešove vás pozýva na Posádkový deň detí, ktorý organizuje dňa 9.6.2017 v čase od 09.00 do 14.00 hod. v súčinnosti s 2. mechanizovanou brigádou gen. Rudolfa VIESTA Prešov, Práporom CSS Prešov, Personálnym úradom OS SR Liptovský Mikuláš, Vojenskou políciou a Okresným riaditeľstvom HaZZ Prešov.

Uvidíte statické ukážky leteckej, pozemnej kolesovej a pásovej techniky, ukážky ručných zbraní, prelet vrtuľníka Mi-17, ukážku vzdušného výsadku z vrtuľníka, výcvik psov, boj z blízka, zlaňovanie z vrtuľníka, ukážku zásahu proti požiaru, leteckej záchrany a veľa iného.

Vstup do priestorov vk Prešov je cez hlavný vchod, ul. Vranovská (vchod s nápisom LETECKÁ ZÁKLADŇA – konečná zastávka trolejbusu č. 1). Vstup je ZDARMA. Súkromné motorové vozidlá parkujú mimo areálu vk Prešov, autobusy parkujú v objekte vk Prešov na odstavnom parkovisku (nástupisko útvaru). Presun po objekte vk Prešov od autobusov k miestu ukážok a späť, je peši.Autor: vkPO , Foto: vkPO - Dátum: 10.05.2017
Čítanosť: 1311
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share