Preskocit navigáciu

Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov


Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov

Dňa 4. októbra 2018 navštívil náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl Slovenskej republiky generálporučík Daniel Zmeko trebišovské kasárne. Cieľom jeho pracovnej návštevy v posádke Trebišov bolo zhodnotenie stavu plnenia úloh súvisiacich s pripravovanými reorganizačnými zmenami. Na mieste sa presvedčil o stave infraštruktúry tak, aby bolo možné prijať potrebné rozhodnutia k dislokácii pripravovaného tankového práporu. Pripravované zmeny súvisia s plnením prijatých záväzkov ako aj posilnením operačných schopností ozbrojených síl v prípade potreby plnenia ich hlavnej úlohy, ktorou je garancia obrany Slovenskej republiky.

Pri príležitosti návštevy sa náčelník generálneho štábu na spoločnom nástupe prihovoril príslušníkom 21. zmiešaného mechanizovaného práporu a 23. motorizovaného práporu Trebišov a takisto udelil vojenské odznaky náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl Slovenskej republiky vybraným profesionálnym vojakom z oboch útvarov.


Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov Pracovná návšteva náčelníka Generálneho štábu OS SR v posádke Trebišov

Autor: 21.zmpr , Foto: 21.zmpr - Dátum: 04.10.2018
Čítanosť: 2268
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share