Preskocit navigáciu

Oslavy Medzinárodného dňa žien


Oslavy Medzinárodného dňa žien

Medzinárodný deň žien, ktorý každoročne pripadá na 8. marec, je celosvetovo uznávaným sviatkom k výročiu štrajku 40 000 newyorských krajčírok z roku 1908. Je sviatkom, kedy muži vyjadrujú svoj obdiv, úctu a uznanie všetkým ženám.
A práve pri tejto príležitosti, 6. marca 2020 pogratuloval všetkým ženám z veliteľstva pozemných síl zástupca veliteľa pozemných síl brigádny generál Martin Michalko a vyslovil im tak úprimné poďakovanie za ich obetavosť a húževnatosť. Symbolickým odovzdaním kvetiny im vyjadril hlbokú poklonu za podporu mužom či už v zamestnaní, ale i doma - v kruhu rodiny.
Následne na to brigádny generál Michalko pozval ženy do Posádkového klubu (ďalej len ,,PK“) Trenčín, kde nasledoval bohatý kultúrny program v podaní folklórneho súboru Radosť, členov športového klubu Aikido a žiakov zo Základnej umeleckej školy Karola Pádivého. Podujatia sa celkovo zúčastnilo 320 žien z Posádky Trenčín. Úprimne poďakovanie za organizáciu tohto kultúrneho podujatia patrí vedúcej PK pani Márii Huszlicskovej a príslušníkom práporu podpory velenia.


MDŽMDŽMDŽMDŽMDŽ1MDŽ1MDŽ1

Autor: Sekretariát vel.PS OS SR , Foto: Sekretariát vel.PS OS SR - Dátum: 06.03.2020
Čítanosť: 4434
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share