Preskocit navigáciu

Návrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF Afganistan


Návrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF Afganistan

     Dnes  8. júna v popoludňajších hodinách  pristálo na popradskom letisku lietadlo s prvou časťou minuloročnej decembrovej rotácie z operácie ISAF v Afganistane.
Náčelník štábu 2.mechanizovanej brigády podplukovník STAVROVSKÝ  spolu s veliteľom 21. zmiešaného mechanizovaného práporu Trebišov  (21.zmpr) podplukovníkov ŠÍMOM privítali 118 príslušníkov prevažne 21.zmpr Trebišov pod velením  kapitána Petra PAVLÍKA opäť doma na Slovensku.  Prílet druhej časti rotácie očakávame zajtra v popoludňajších hodinách, ktorej nebude chýbať veliteľ jednotky SLOVCON podplukovník Peter ŠVRLO.
     Po 6 mesačnom pôsobení v zahraničí budú všetci príslušníci operácie podrobení lekárskemu pozorovaniu v Ústave pre liečenie pľúcnych chorôb v Novej polianke do 14. júna 2011.
     Slávnostné privítanie  príslušníkov operácie ISAF Afganistan sa uskutoční 17. júna 2011 na Námestí mieru v posádke Trebišov za účasti hlavných predstaviteľov Ozbrojených síl SR.


Návrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF AfganistanNávrat príslušníkov OS SR z operácie ISAF Afganistan

Autor: DSV 2.mb , Foto: 2.mb - Dátum: 08.06.2011
Čítanosť: 12157
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share