Preskocit navigáciu

Majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

V dňoch 9.2 – 10.2. 2012 sa v priestoroch telovýchovného zariadenia Samohybného delostreleckého oddielu v Michalovciach uskutočnili tradičné majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise. Medzi sebou súťažili jednotlivci a družstvá 2. mechanizovanej brigády Prešov, roty ISTAR 2.mb, ženijnej roty 2. mb, Šarišského práporu logistickej  podpory Prešov,  21. zmiešaného  mechanizovaného práporu Trebišov, 22. mechanizovaného práporu Michalovce a Samohybného delostreleckého oddielu Michalovce. Účastníkov na pôde shdo privítal náčelník štábu shdo mjr. Ing. Stanislav ŠRAGA. Všetkým prítomným pri otvorení turnaja zaželal príjemné chvíle, veľa športového šťastia a zápalu do súťaženia. Riaditeľom majstrovstiev bol veliteľ shdo pplk. Ing. Andrej STAŠKO, hlavným rozhodcom bol por. Mgr. Martin BAJTOŠ a sekretárom bol rtn. Marián IĽAŠ.
Diplomy víťazom odovzdal veliteľ shdo pplk. Ing. Andrej STAŠKO. V kategórii jednotlivcov zvíťazil šbnrtm. Ladislav TOMČÁK – prlog. Druhé miesto obsadil des. Štefan PALINSKÝ – 22.mpr. Tretí sa umiestnil por. Ing. Norbert RIEBESAM – žr 2. mb.  V kategórii družstiev sa na prvom mieste umiestnilo družstvo ženijnej roty 2. mb, druhé bolo družstvo roty ISTAR 2. mb a tretie bolo družstvo 22.mechanizovaného práporu. Všetkým umiestneným srdečne blahoželáme.

Majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

Autor: shdo , Foto: shdo - Dátum: 10.02.2012
Čítanosť: 11811