Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Júl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Slávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF Afganistan


Slávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF Afganistan

Slávnostný nástup príslušníkov jednotiek ISAF, pred ich odchodom na plnenie úloh do vojenskej operácie v Afganistane, sa uskutočnil dnes 14. novembra 2013 v areáli 21. zmiešaného mechanizovaného práporu Trebišov.

Slávnosti sa zúčastnili predstavitelia Ozbrojených síl Slovenskej republiky a zástupcovia štátnej správy a samosprávy. Veliteľ Pozemných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky brigádny generál Ondřej Novosad sto šesťdesiatim šiestim príslušníkom Ozbrojených síl Slovenskej republiky poďakoval za doterajšiu prácu a nasadenie pri príprave a pri plnení náročných úloh v Afganistane zaželal veľa úspechov.

Na záver svojho príhovoru brigádny generál Novosad nastúpeným vojakom zdôraznil, že prácou, ktorú v Afganistane odvedú, budú reprezentovať nielen seba a svoju jednotku, ale najmä svoju vlasť.


Slávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF AfganistanSlávnostný nástup pred odchodom na plnenie úloh do operácie ISAF Afganistan

Autor: npor. JUDr. Erik Vozár , Foto: por. PhDr. Jana Guláková - Dátum: 18.11.2013
Čítanosť: 5622
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share