Preskocit navigáciu

Majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

V priestoroch telovýchovného zariadenia Samohybného delostreleckého oddielu v Michalovciach sa dňa 13. februára 2014 uskutočnili tradičné majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise.
Medzi sebou súťažili jednotlivci a družstvá 2. mechanizovanej brigády Prešov, roty ISTAR 2.mb, ženijnej roty 2.mb, Práporu logistickej  podpory Prešov,  21. zmiešaného  mechanizovaného práporu Trebišov, 22. mechanizovaného práporu Michalovce a Samohybného delostreleckého oddielu Michalovce.
Turnaj otvoril a účastníkov na pôde shdo privítal veliteľ shdo podplukovník Jozef Haňo, ktorý bol zároveň aj  riaditeľom majstrovstiev. Všetkým prítomným súťažiacim zaželal príjemné chvíle, veľa športového šťastia a zápalu do súťaženia. Hlavným rozhodcom bol rotmajster Jaroslav Pinkoš a sekretárom bol čatár Marcel Harman.

V kategórii jednotlivcov zvíťazil kapitán Jozef Tomčík z roty ISTAR 2.mb. Druhé miesto obsadil poručík Norbert Riebesam zo ženijnej roty 2.mb. Na treťom mieste sa umiestnil rotmajster Ján Fázik z roty ISTAR 2.mb.
V kategórii družstiev sa na prvom mieste umiestnilo družstvo roty ISTAR 2. mb, v zložení  kapitán Jozef Tomčík a rotmajster Ján Fázik. Druhé bolo družstvo ženijnej roty 2.mb tvorené poručíkom Norbertom Riebesamom a vojakom Stanislavom Guzejom. Ako tretie sa umiestnilo družstvo Práporu logistickej  podpory Prešov, v zložení čatár Ján Matija a slobodník Marek Kobulnický. Diplomy víťazom odovzdal veliteľ shdo podplukovník Jozef Haňo.
Všetkým umiestneným srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

Majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

Autor: por. Mgr. Martin ZAJÁK , Foto: rtm. Jaroslav PINKOŠ - Dátum: 13.02.2014