Preskocit navigáciu

Majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

V priestoroch telovýchovného zariadenia Samohybného delostreleckého oddielu v Michalovciach sa dňa 22. februára 2016 uskutočnili   majstrovstvá 2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise. Medzi sebou súťažilo 12. jednotlivcov  z  2. mechanizovanej brigády Prešov, roty ISTAR 2.mb,  ,  21. zmiešaného  mechanizovaného práporu Trebišov, 23. motorizovaného  práporu Trebišov a Samohybného delostreleckého oddielu Michalovce.
         Turnaj otvoril a účastníkov na pôde shdo privítal veliteľ shdo podplukovník Pavol Barančík, ktorý bol zároveň aj  riaditeľom majstrovstiev. Všetkým prítomným súťažiacim zaželal   veľa športového šťastia a zápalu do súťaženia. Hlavným rozhodcom bol rotný  Marcel Harman  a sekretárom majstrovstiev bol nadrotmajster Radúz Baláž.
        V kategórii jednotlivcov sa na prvom mieste umiestnil  čatár Viliam Červenák od shdo, druhé miesto patrí nadporučíkovi Ľubošovi Kosárovi z 2.mb a tretie miesto obsadil rotmajster Ján Fázik z práporu ISTAR.   Vo štvorhre  sa na prvom mieste umiestnilo družstvo shdo , v zložení  čatár Viliam Červenák a desiatnik Marek LEŠKO. Druhé miesto patrí zmiešanému družstvu 2. mb a shdo, tvorené nadporučíkom Ľubošom Kosárom a slobodníkom Csongorom Kótkom.  Ako tretie sa umiestnilo družstvo práporu ISTAR, v zložení nadrotmajster Ján KMEŤ a rotmajster Ján Fázik.
        Diplomy víťazom odovzdal riaditeľ majstrovstiev  podplukovník Pavol Barančík. Všetkým umiestneným srdečne zablahoželal k úspechom a všetkým zúčastneným zaželal  veľa ďalších športových úspechov.

Majstrovstvá  2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá  2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá  2. mechanizovanej brigády v stolnom teniseMajstrovstvá  2. mechanizovanej brigády v stolnom tenise

Autor: čat. Marián Marcin , Foto: rtn. Marcel Harman - Dátum: 22.02.2016