Deti v Lúčkach oslávili svoj deň


Deti v Lúčkach oslávili svoj deň  

5. jún bol pre deti v obci Lúčky s veľkým nadšením očakávaný. Vedeli, že bude ich oslava Medzinárodného dňa detí. Tento deň bol veselý, plný prekvapenia, nadšenia, radosti, smiechu, súťaženia a dobrej nálady.

K týmto oslavám svojou prítomnosťou prispeli aj príslušníci z 22. mechanizovaného práporu pod vedením nadporučíka Martina Pizúra. Vojaci zaujali najmä statickými ukážkami vojenskej techniky, najväčším lákadlom pre deti bolo bojové vozidlo pechoty BVP-1, samohybná kanónová húfnica Zuzana, ako aj Tatrapan, či Aktis. Rovnako zaujímavé boli aj zbrane, konkrétne samopal, pištoľ, univerzálny guľomet, ostreľovacia puška, protitankový riadený komplet a vojenské spojovacie prostriedky.

Starosta obce Lúčky pripravil pre deti mnoho ďalších prekvapení v podobe skákacieho hradu, maľovania na tvár, zábavných hier a chutného občerstvenia.  Podujatie  svojou návštevou poctil náčelník Generálneho štábu OS SR generál Milan Maxim.


Deti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deňDeti v Lúčkach oslávili svoj deň

Autor: por. Michaela BUGYIOVÁ , Foto: npor. Martin PIZÚR - Dátum: 05.06.2016
Čítanosť: 2330
Verzia pre tlač

Skočiť na menu