Preskocit navigáciu

Zmena veliteľa 22. mechanizovaného práporu


Zmena veliteľa 22. mechanizovaného práporu

Dňa 29. júna 2017 sa v priestoroch 22. mechanizovaného práporu Michalovce konal slávnostný nástup pri príležitosti odovzdania a prevzatia funkcie veliteľa 22. mechanizovaného práporu a velenia na Samohybnom delostreleckom oddiele Michalovce. Tento slávnostný akt sa uskutočnil za prítomnosti veliteľa 2. mechanizovanej brigády Prešov brigádneho generála Martina Stoklasu.

Pri tejto príležitosti major Vincent Csery symbolicky prevzal velenie 22. mechanizovaného práporu od podplukovníka Ľubomíra Rapca, ktorý bol dňom 1. júla 2017 prepustený zo služobného pomeru. Preberajúci veliteľ 22. mechanizovaného práporu Michalovce major Vincent Csery pred ustanovením do tejto funkcie pôsobil na funkcii zástupcu veliteľa 22.mpr Michalovce.

V závere slávnostného nástupu veliteľ 2. mechanizovanej brigády vyjadril obidvom veliteľom poďakovanie za zodpovedne vykonanú prácu a ich úsilie vynaložené pri plnení úloh vyplývajúcich z ich doterajších funkcií s prianím pevného zdravia, rodinnej pohody a úspechov na nových pracovných pozíciách v podriadenosti Ozbrojených síl SR a civilného rezortu.Autor: kpt. Mgr. Ján ČUPALKA , Foto: autor - Dátum: 06.07.2017
Čítanosť: 3445
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share