Preskocit navigáciu

Mikulášku dobrý strýčku...


Mikulášku dobrý strýčku...

Magický deň predovšetkým pre tých najmenších, spojený s mnohými legendami, je 6. december. Deň, ktorý nesie v kalendári meno Mikuláš má čarovnú moc, ktorou dokáže rozžiariť oči i dušu azda všetkých detí.

Mikuláš, Mikuláš, ty veľký svätý,
každý rok myslievaš na dobré deti!

Ako po minulé roky, tak aj tento rok pripravil Posádkový klub Trenčín dňa 6.decembra 2017 bohatú mikulášsku nádielku pre deti zamestnancov a profesionálnych vojakov posádky Trenčín. Pred samotným príchodom Mikuláša mali deti aj rodičia možnosť sa potešiť a poučiť z hranej rozprávky o priateľstve. Po predstavení Mikuláš zavítal aj so svojimi nerozlučnými spoločníkmi, anjelom a čertom medzi deti. Čert deti trochu postrašil a anjel zase potešil. Na plný kôš sladkých dobrôt sa tešilo takmer 170 detí.


Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku... Mikulášku dobrý strýčku...

Autor: PK Trenčín/Sek VePS , Foto: PK Trenčín - Dátum: 06.12.2017
Čítanosť: 1549
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share