Preskocit navigáciu

Darované rúška už plnia svoju úlohu


Darované rúška už plnia svoju úlohu  

Do trebišovských kasární prišiel balík, ktorý nás veľmi milo prekvapil. Súkromná firma z Rožňavy sa nám rozhodla poďakovať za prácu, ktorú naši vojaci v týchto ťažkých časoch vykonávajú a darovala nám 210 antibakteriálnych  rúšok.

Rúška však neostali uložené v sklade, ale hneď boli rozdané našim vojakom, ktorí sú v teréne a v spolupráci s policajným zborom aj v týchto dňoch plnia úlohy nevyhnutné na zabezpečenie verejného poriadku a dodržiavanie nariadených karanténnych opatrení.

„Chceli by sme vysloviť úprimné poďakovanie za darované rúška. Vážime si záujem verejnosti o našu prácu a verím, že aj tento dar je dôkazom toho, že  si svoje povinnosti plníme na veľmi dobrej úrovni. Zároveň je to pre nás záväzok, aby sme v našom spoločnom celospoločenskom úsilí na potlačení epidémie koronavírusu pokračovali aj naďalej. Vojaci 21. mechanizovaného práporu Trebišov (ďalej len „21.mpr“) ako aj ostatní príslušníci Ozbrojených síl Slovenskej republiky sú vždy pripravení plniť povinnosti, ktoré profesionálnym vojakom vyplývajú zo zákonov a pomáhať tak obyvateľom Slovenska v dobrých, ale aj v horších časoch,“ uviedol veliteľ 21.mpr podplukovník Róbert Plávka ako reakciu na prijatý dar.


Darované rúška už plnia svoju úlohuDarované rúška už plnia svoju úlohuDarované rúška už plnia svoju úlohuDarované rúška už plnia svoju úlohu

Autor: 21.mpr - Dátum: 30.04.2020
Čítanosť: 2634
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share